Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Скоба №24/6; 26/6. Скріпляє до 20 листів паперу 80г/м2.
Хромований металевий корпус. Для настільного і ручного скріплення листів паперу.
Прогумоване покриття основи підошви запобігає ковзанню степлера по стільниці.
Рельєфна вставка з прогумованого пластика на важелі перешкоджає ковзанню руки в процесі роботи.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Buromax |
| Країна виробник | Україна |
| Вид товару | Степлери канцелярські |
| Висувний механізм заміни скоб | Так |
| Максимальна кількість аркушів | 20 шт. |
| Прогумована ручка | Ні |
| Тип управління | Ручне |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір корпусу | Чорний |
| Розміри | |
| Висота | 58 мм |
| Довжина | 124 мм |
| Ширина | 38 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Пластик/метал |


