Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Cкоба №24. Скріплює до 15 аркушів паперу 80 г/м2. Пластиковий корпус. Металева підошва.
Для настільного та ручного скріплення аркушів паперу.
Для настільного та ручного скріплення аркушів паперу.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dingli |
| Країна виробник | Китай |
| Вид товару | Степлери канцелярські |
| Висувний механізм заміни скоб | Так |
| Максимальна кількість аркушів | 15 шт. |
| Прогумована ручка | Ні |
| Тип управління | Ручне |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Розміри | |
| Висота | 41.5 мм |
| Довжина | 103 мм |
| Ширина | 23 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Пластик/метал |
| Колір корпусу | Різні кольори |


